page loader
Profesyonel Kurumsal Web Sitesi Hizmeti | Tanırgan Media

PROFESYONEL
KURUMSAL WEB SİTESİ
HİZMETİ

kurumsal web sitesi

Kurumsal Web Sitesinde Verdiğimiz Hizmetler

arayüz iconu

Etkileyici Arayüz Tasarımı

Bir kurumsal web sitesinin olmazsa olmazı etkileyici arayüz tasarımına sahip olmasıdır.

dijital materyaller iconu

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

kodlama iconu

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

hız iconu

Hız Artırma

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimuma çıkartıyoruz.

web iconu

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

seo iconu

SEO Uyumlu

Yazılımını yaptığımız Web Sitenizi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ya uyumlu yapıyoruz.

destek iconu

Hızlı Destek Hizmeti

Meydana gelebilecek her türlü problemde hızlı destek hizmetimiz ile sorunu kolayca çözebilir, müşterilerin sitede herhangi bir problem yaşamasının önüne geçebilirsiniz.

yönetim paneli iconu

Yönetim Paneli

Web Sitenizin içeriğini tamamen sizlerin kontrol edebileceği şekilde dizayn ediyoruz. Kapsamlı ve size özgü yönetim paneli ile sitenizi güncel kılabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Tasarım

Web siteniz kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlanmalıdır. Eğer kurumsal kimliğiniz yoksa Kurumsal Kimlik Tasarımı linkine tıklayarak bilgi alabilir veya sipariş başlatabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesi, şirketlerin ürün ya da hizmetlerini tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak için kendilerini tanıttıkları dünyaya açılan pencereleridir.

Kurumunuzun internetteki temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal web tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Bu nedenle firmanız için kurumsal web tasarımı yaptırmak istediğinizde profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği sebebiyle tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmalıdır.

Dijital kimliğiniz ile ilgili yapılabilecek en ufak bir hata, saygınlığınız ve prestijiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bir firma için Kurumsal Web Site Tasarımı yaptırmak istenildiğinde o kurumun kurumsal renkleri, kurumsal kimliği, kurumsal fontu, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum ve çerçeve içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site tasarımı bu etmenler dikkate alınarak dizayn edilmelidir.

Kurumsal Web Sitesi Paketi Özellikleri

 • ✔  Kurumsal Tasarım
 • ✔  Sınırsız Ürün Ekleme
 • ✔  Anket, Form
 • ✔  İnsan Kaynakları
 • ✔  Google Maps
 • ✔  Site içi arama
 • ✔  Haberler, Duyurular
 • ✔  Basın Materyalleri
 • ✔  Portfolyo
 • ✔  Teklif Talep Sistemi
 • ✔  Bayi Listesi
 • ✔  Foto Galeri
 • ✔  Video Galeri
 • ✔  Üyelik Sistemi
 • ✔  Banner Tanıtım Alanları
 • ✔  Diğer Özel İstekleriniz

Kurumsal Web Sitesi Yapım Süreci Nasıl İlerler?

Kurumsal Web Sitesi Tasarım Süreci uzun uğraş isteyen, detaylı çalışma prensibi gerektiren zorlu bir süreçtir. Bu adımda faydalanmanızı sağlayacak ve işinizi kolaylaştıracak tecrübelerimizi ve çalışma şeklimizi anlatıyoruz.

Bir firmanın ne kadar kurumsal olduğu web sitesinden rahatlıkla görülebilmektedir. Web site dizaynına yeterli derecede özen ve dikkat göstermeyen kurum ya da kuruluşlar, internet sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler tarafından olumsuz bir algıya kapılmalarına neden olmaktadır.

Kurumsal internet siteleri, şirketlerin internette itibarını belirler. Firmalar ürün ya da hizmetlerini sunmak için profesyonel bir ekibi olan firmalar, internet sitelerini yaptırmalıdırlar. Firmanın kurumsal logosu şirketi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Firmanın sahip olduğu logo, şirketi her zaman en iyi şekilde göstermelidir.

Hizmet Bedeli & Teklif

İsteğiniz doğrultusunda size en uygun fiyat teklifi hazırlanır. Teklif onayından sonra ödeme planı hazırlanır ve sözleşme düzenlenir bu sözleşmenin amacı her iki tarafında haklarını kanunen gözetmektir.

Araştırma Süreci

Sizlerden firmanız ve istediğiniz web sitesi tasarımı hakkında briefler alınır. Daha sonrasında hedef kitle belirlenmesi, sayfa tespiti, ürün ve hizmet bilgilerinin toparlanması, ön taslağın oluşturulması ve alternatif çözüm önerileri bulunması gibi hususlar bu aşamada tecrübeli ekibimiz tarafından tamamlanır. Daha sonra çalışma akışı oluşturulur.

kodlama iconu arayüz iconu
Yazılım ve Tasarım Süreci

Çalışma akışına uygun olarak sitenin kodlama ve görsel tasarım çalışmaları yapılır. Ürün girişleri, bilgi girişleri, iletişim bilgileri, responsive tasarımı gibi hususlar bu süreçte tamamlanır.

web yayını iconu kontrol iconu
Yayın Denemeleri ve Genel Kontroller

Kodlaması, tasarımı ve bilgi girişleri tamamlandıktan sonra sitenin yayın denemeleri yapılır. Projenin yayın denemeleri genel kontrolleri ve hataların giderilmesi bu aşamada tamamlanır ve proje sunuma hazırlanır.

sunum iconu
Sunum

Tamamlanan projenin ilk yayını yapılır ve sizlere kullanımı hakkında gereken eğitim verilir. Ürün, hizmet ve makale eklemeleri, ürün ve hizmet bilgileri, slider ve banner güncellemeleri, iletişim bilgileri güncellemesi vb. hususların nasıl ayarlandığını sizlere detaylarıyla beraber öğretmekteyiz.

Onay

Sunumunu yaptığımız Kurumsal Web Sitesinin varsa revizelerini düzenliyoruz. Revizeleri tamamlandıktan sonra siteyi yayınlayıp herhangi bir sorun çıkması durumunda daima hızlı destek vermekteyiz.

Teklif İsteyebilirsiniz

Tasarım teklifi formunu bize ileterek projeleriniz için sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra mail adresinize yaklaşık maliyet ve iş sürecini açıklayan bir teklif yollayacağız. Tanırgan Media Mesafeli Satış Sözleşmesi linkine tıklayarak verdiğimiz hizmet hakkında ki sözleşmemize ulaşabilirsiniz. Bu sözleşmenin amacı her iki tarafın da haklarını kanunen gözetmektir.

İşlem Sonucu?

4 + 3 kaçtır ?
veya

Profesyonel Bir Kurumsal Web Sitesi, Firmanıza Neler Kazandırır?

Tanırgan Media olarak, profesyonel tasarım ve yazılım ekibimiz ile firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek sizlere etkili ve kaliteli Kurumsal Web Siteleri tasarlıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerinizi Daha Büyük Kitlelere Ulaştırabilirsiniz.

Daha Fazla Potansiyel Müşteriye Ulaşırsınız.

Yatırımcıların Dikkatini Çekme Olasılığınız Artar.

Müşterilerinizin Dikkatini Çekersiniz.

Bir Marka Olabilirsiniz.

Rakiplerinizden Ayrılırsınız.

Hatırlanmanız Kolaylaşır.

Firmanızı Daha Rahat Anlatabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitelerinde Sık Sorulan Sorular

Kurumsal web sitesi, şirketlerin ürün ya da hizmetlerini tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak için kendilerini tanıttıkları dünyaya açılan pencereleridir.
İşletmelerin Kurumsal kimliğine uygun bir web tasarım, firmaların imajlarını prestijli bir biçimde yansıtmayı sağlar. Firmalar kurumsal bir web sitesi edinerek internetteki yüzlerini oluşturmakla beraber, kendilerine internet aracılığıyla ulaşmak isteyen müşterilerine kolaylık sağlamış oluyorlar. Ayrıca İyi bir kurumsal web sitesi, ziyaretçilerinizin gözünde kurumsallık imajı sergilemektedir. Bu imaj ziyaretçileriniz ile sizin aranızdaki bağları güçlendirmekte ve size yeni müşteriler kazandırmaktadır.
Evet. Tüm kurumsal web sitenizin arayüz tasarımlarımızı İstek ve beklentilerinize özel olarak gerçekleştiriyoruz. Kurumsal web siteniz yayına alınmadan önce demo arayüzü sizlerle paylaşılarak onaylarınıza sunulur. Talep edeceğiniz ekstra revizyon talepleriniz tekrar işleme alınır. Yayına hazır hale getirilir.
Web sitesinizin içerikleri açısından; öncelikle firma tanıtımı, ürün ve hizmetler, firmadan haberler veya etkinlikler, müşteri ilişkileri, müşteri destek, kariyer fırsatları, insan kaynakları, ulaşım, iletişim gibi temel bölüm başlıkları bulunmalıdır.
Kurumsal web sitesi hızlı açılan, kullanıcı odaklı, rahat kullanıma sahip, ürünlere veya hizmetlere rahatça ulaşılan tasarıma sahip olmalıdır.
Evet. İnternet tarayıcıları her yıl en güvenli ve en hızlı tarayıcı adayı olmak için alt yapılarında geliştirmeler yaparlar. Aynı zamanda hızla gelişen teknolojik cihazlarda kullanıcılarına daha net görüntü sunabilmek için ekran çözünürlüklerini arttırmaktadır. Mevcut günün şartlarına göre yapılan web siteleriniz düzenli olarak teknik ve görsel çözünürlük olarak güncellemeye, bakım ve onarımlara ihtiyaç duyar. Bu yüzden web sitenizin görsel, teknik ve güvenlik performansından ödün vermemek için web sitenizi düzenli olarak geliştirmelisiniz.
Sayfalar dolusu makale yazabiliriz ancak en çok rastladığımız sorun karşınızda iş bittikten sonra muhattap bulamamanızdır. Ayrıca güvenlik zaafiyetleri ile yapılmış sitenizin anasayfasında bir sabah pek hoş olmayacak bir index görüntü veya yazıda görebilirsiniz. Unutmayın hacker’lar genelde siz olduğunuz için değil ip bazlı saldırıya geçerler. Hangi ip’de açık varsa sistemleri o iplerin listesini çıkarır. Ayrıca açıkların neler olduğuna ait de bir liste çıkarıp sizi hacklemeleri dakikalar içinde gerçekleşebilir. Web sitenizin birde e-ticaret sitesi olduğunu düşündüğümüzde müşterileriniz ile yaşayacağınız sorunları bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Tüm bunlara ek olarak performans kayıpları, hız sorunları, açılmayan sayfalar, mobil cihazlarda görüntü kaymaları zamanla beraberinde gelecektir. Ucuz iş yaptırarak itibarınızı riske atmayın.