page loader
Etkileyici Kişisel Web Sitesi Hizmeti | Tanırgan Media

ETKİLEYİCİ
KİŞİSEL WEB SİTESİ
HİZMETİ

kişisel web sitesi

Kişisel Web Sitesinde Verdiğimiz Hizmetler

portfolio iconu

Web Portfolio ve CV Tasarımı

Kişisel web sitenize cv ve portfolionuzu ekleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yetkinliklerinizi sayfanıza eklemeniz imajınız için faydalı olacaktır.

dijital materyaller iconu

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

kodlama iconu

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

hız iconu

Hız Artırma

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimuma çıkartıyoruz.

web iconu

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

seo iconu

SEO Uyumlu

Yazılımını yaptığımız Web Sitenizi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ya uyumlu yapıyoruz.

destek iconu

Hızlı Destek Hizmeti

Meydana gelebilecek her türlü problemde hızlı destek hizmetimiz ile sorunu kolayca çözebilir, müşterilerin sitede herhangi bir problem yaşamasının önüne geçebilirsiniz.

yönetim paneli iconu

Yönetim Paneli

Web Sitenizin içeriğini tamamen sizlerin kontrol edebileceği şekilde dizayn ediyoruz. Kapsamlı ve size özgü yönetim paneli ile sitenizi güncel kılabilirsiniz.

blog sayfası iconu

Blog ve Makale Sayfaları

Takipçilerinize veya satışını yaptığınız bir ürünün / hizmetin potansiyel alıcılarına daha detaylı bilgi verebilmek için ürün / hizmet hakkında makaleler yazabilirsiniz.

Kişisel Web Sitesi Nedir?

Bir konuda bilginiz var ve bu konu üzerine fazlaca düşüyorsanız kişisel bir web sitesi açmak sizi daha profesyonel yapacaktır.

Kişisel web site açarak çevre edinebilir, para kazanabilir, sesinizi duyurabilir, yazma alışkanlığı elde edebilir ve bildiklerinizi aktarabilirsiniz. Kişisel web sitesinde kendinize ait yazı yazabileceğiniz, duyurular yayınlayabileceğiniz bir alana sahip olursunuz. Bu size düşüncelerinizi özgürce paylaşabilme,fikirlerinizi dilediğiniz gibi aktarma olanağı sunarken bir taraftan bir türlü fırsatını yakalayamadığınız kariyeri de elde edebilirsiniz.Kişisel web sitesi sahibi olduğunuz zaman kendinizi geliştirmiş olduğunuz alanda kendinizi tanıtma fırsatı bulursunuz.

Kişisel web site açarak kendinizi daha iyi tanıtabilir ve sektörde kendinize yer edinebilirsiniz. Kişisel web site açmaktaki en önemli neden dijital itibardır. Dijital itibar diyoruz çünkü birçok insan Google aramaları yaparak bilgi ediniyor. Eğer aranan bir insansanız insanların sizi doğru tanımasını, bilmesini isteyebilirsiniz ve açtığınız kişisel web sitenize kesinlikle hakkında kısmı eklemelisiniz.

Kişisel web site açarak kişisel markanızı oluşturabilirsiniz. Dijital çağda artık birçok şey daha kolay. Sektöre girmek için kişisel web site sizin ilk adımınız olabilir.

Kişisel Web Sitesi Paketi Özellikleri

 • ✔  Blog
 • ✔  Özgeçmiş
 • ✔  Makaleler
 • ✔  Anket, Form
 • ✔  Projeler
 • ✔  Google Maps
 • ✔  Site içi arama
 • ✔  Haberler, Duyurular
 • ✔  Basın Materyalleri
 • ✔  Portfolyo
 • ✔  Teklif Talep Sistemi
 • ✔  Randevu
 • ✔  Foto Galeri
 • ✔  Video Galeri
 • ✔  Üyelik Sistemi
 • ✔  Banner Tanıtım Alanları
 • ✔  Diğer Özel İstekleriniz

Kişisel Web Site Yapım Süreci Nasıl İlerler?

Kişisel Web Sitesi Tasarım Süreci uzun uğraş isteyen, detaylı çalışma prensibi gerektiren zorlu bir süreçtir. Bu adımda faydalanmanızı sağlayacak ve işinizi kolaylaştıracak tecrübelerimizi ve çalışma şeklimizi anlatıyoruz.

Bir konuda bilginiz var ve bu konu üzerine fazlaca düşüyorsanız kişisel bir web sitesi açmak sizi daha profesyonel yapacaktır.

Hizmet Bedeli & Teklif

İsteğiniz doğrultusunda size en uygun fiyat teklifi hazırlanır. Teklif onayından sonra ödeme planı hazırlanır ve sözleşme düzenlenir bu sözleşmenin amacı her iki tarafında haklarını kanunen gözetmektir.

Araştırma Süreci

Sizlerden firmanız ve istediğiniz web sitesi tasarımı hakkında briefler alınır. Daha sonrasında hedef kitle belirlenmesi, sayfa tespiti, ön taslağın oluşturulması ve alternatif çözüm önerileri bulunması gibi hususlar bu aşamada tecrübeli ekibimiz tarafından tamamlanır. Daha sonra çalışma akışı oluşturulur.

kodlama iconu arayüz iconu
Yazılım ve Tasarım Süreci

Çalışma akışına uygun olarak sitenin kodlama ve görsel tasarım çalışmaları yapılır. Bilgi girişleri, iletişim bilgileri, responsive tasarımı gibi hususlar bu süreçte tamamlanır.

web yayın iconu kontrol iconu
Yayın Denemeleri ve Genel Kontroller

Kodlaması, tasarımı ve bilgi girişleri tamamlandıktan sonra sitenin yayın denemeleri yapılır. Projenin yayın denemeleri genel kontrolleri ve hataların giderilmesi bu aşamada tamamlanır ve proje sunuma hazırlanır.

sunum iconu
Sunum

Tamamlanan projenin ilk yayını yapılır ve sizlere kullanımı hakkında gereken eğitim verilir. Ürün, hizmet ve makale eklemeleri, ürün ve hizmet bilgileri, slider ve banner güncellemeleri, iletişim bilgileri güncellemesi vb. hususların nasıl ayarlandığını sizlere detaylarıyla beraber öğretmekteyiz.

Onay

Sunumunu yaptığımız Kişisel Web Sitesinin varsa revizelerini düzenliyoruz. Revizeleri tamamlandıktan sonra siteyi yayınlayıp herhangi bir sorun çıkması durumunda daima hızlı destek vermekteyiz.

Teklif İsteyebilirsiniz

Tasarım teklifi formunu bize ileterek projeleriniz için sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra mail adresinize yaklaşık maliyet ve iş sürecini açıklayan bir teklif yollayacağız. Tanırgan Media Mesafeli Satış Sözleşmesi linkine tıklayarak verdiğimiz hizmet hakkında ki sözleşmemize ulaşabilirsiniz. Bu sözleşmenin amacı her iki tarafın da haklarını kanunen gözetmektir.

İşlem Sonucu?

2 + 4 kaçtır ?
veya

Etkileyici Bir Kişisel Web Sitesi, Size veya Firmanıza Neler Kazandırır?

Tanırgan Media olarak, profesyonel tasarım ve yazılım ekibimiz ile firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek sizlere etkili ve kaliteli Kişisel Web Siteleri tasarlıyoruz.

Bir konudaki bilgi birikiminizi ve tecrübelerinizi kitlelere sunabilirsiniz.

İnsanların sizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Yatırımcıların Dikkatini Çekme Olasılığınız Artar.

Müşterilerinizin Dikkatini Çekersiniz.

Yazı yazma alışkanlığı oluşturabilirisniz.

Rakiplerinizden Ayrılırsınız.

Hatırlanmanız Kolaylaşır.

Kendinizi Daha Rahat Anlatabilirsiniz.

Kişisel Web Sitelerinde Sık Sorulan Sorular

Kişisel web sitesi; tanıtım, duyuru, blog, Video ve fotoğraf galerileri gibi bir çok özelliğe sahip olan sitelerdir. Amacı: Kişinin tanıtımını, duyurularını, etkinliklerini yayınlamak ve /veya yazı ve görüşlerini paylaştığı bir platform oluşturmaktır.
Kim olduğunuzu göstermek için size tam bir özgürlük sağlar. Siteniz için seçtiğiniz renkler ve görseller bile bunun bir parçasıdır. Kariyeriniz konusunda ciddi olduğunuzu ve yukarı doğru tırmanmak için zaman ve emek harcayabileceğinizi gösterir. İş geçmişiniz, eğitiminiz, başarılarınız ve hobilerinize dair güncel bir arşiv olarak hizmet eder. Müşteri tavsiyeleri, birçok resim, proje dokümanı ve videoyu içinde barındırabilir.
Evet. Tüm kişisel web sitenizin arayüz tasarımlarımızı İstek ve beklentilerinize özel olarak tasarlıyoruz. Kişisel web siteniz yayına alınmadan önce demo arayüzü sizlerle paylaşılarak onaylarınıza sunulur. Talep edeceğiniz ekstra revizyon talepleriniz tekrar işleme alınır. Yayına hazır hale getirilir.
 • Biyografi
 • Kişinin ürettikleri (Sanatçı için Müzik, Ressam için Resim, Öğrenci için Hazırladığı Ödevler, Yazar için Köşe Yazıları, Kitapları, Şiirleri)
 • Fotoğraf Albümü (kişinin özel hayatını içermeyen fakat kendini tanıtabileceği özel fotoğraflar)
 • (Varsa) Kendine ve etkinliklerine ait videolardan oluşan bir galeri
 • Blog (Köşe yazıları, tartışmaları, paylaşımları, haberleri gibi bir çok veriyi barındıran alan yada alanlar olarak yer almalı)
 • Facebook profil yada fan sayfası bağlantısı.
 • Twitter profil bağlantısı
 • Youtube kanal bağlantısı
 • Google + profil bağlantısı
 • İletişim bilgileri
 • Mesleğe özel linkler,
 • Mesleğe özel bildiriler, akışlar