page loader
Profesyonel Google ADS Hizmeti | Tanırgan Media

PROFESYONEL
GOOGLE ADS
HİZMETİ

Google ADS Hizmetleri

Google ADS Reklam Yönertimin de Verdiğimiz Hizmetler

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi yaparak ürün veya hizmetinizin daha az maliyet ile daha çok hedef kitlenize yöneltiyoruz.

hedef kitle iconu

Hedef Kitle Analizi

Ürün veya hizmetinizin hangi kitleye uyacağını analiz ederek reklam stratejilerimizi bu doğrultuda oluşturuyoruz.

kampanya iconu

Kampanyalar Oluşturma

Ürün veya hizmetinizin satış oranlarını arttırmak ve trafik artışı sağlamak için kampanyalar düzenliyoruz.

tıklama basşına maliyet iconu

Tıklama Başına Maliyet Optimizasyonu

Google ADS Reklamları maliyetleri tıklama başına hesaplanmaktadır. Size en uygun zaman diliminde ve en çok alışveriş yapacak kitleyi düşünerek hareket ediyoruz.

Görüntülü Reklam Ağı

Banner reklamları (görsel reklamlar) display network’te en çok kullanılan reklam formatıdır. Kullanabileceğiniz 20’ye yakın banner tasarımı yapıyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda GIF formatında görseller de hazırlamaktayız.

anahtar kelime takibi iconu

Anahtar Kelime Performans Takibi

Oluşturduğumuz anahtar kelimelerinin performanslarını takip edip, gerekli durumlarda değişiklik yapıp mevcut bütçeniz ile maksimum sonuç almayı hedefliyoruz.

Google ADS Reklamları Nedir?

Google reklamları uzun zamanlı çalışmalar yerine daha hızlı ve etkili bir sonuç isteyen markaların ilk tercihi. Çünkü Google arama motoru sonuçlarında üst sıralarda çıkmak bir hayli zor. Düşük maliyetle dahi etkili geri dönüş imkanı sunan Google reklamları ile hedef kitlenize ulaşın, markanıza değer katın!

Google reklamları ile markanızı potansiyel hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Aynı zamanda verdiğiniz hizmetler ve sattığınız ürünlerle ilgili yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmanızı, potansiyel müşterilerinizle iletişime geçmenizi sağlar. Bu sayede satış oranlarınızı yükseltebilir, bütçenizi gereksiz yere harcamadan etkili sonuç alabilirsiniz. Özellikle geleneksel medya reklam modelleri ile kıyaslandığında Google reklamları tıpkı sosyal medya reklamları gibi daha düşük maliyetlidir. Harcanan maliyete oranla etkisi de daha yüksektir. Çünkü detaylı hedef kitle belirlemesi yapılabilmektedir. Yaş aralığı, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve demografik özelliklere göre yapılan hedef kitle belirlemesi ile bütçenizi gereksiz yere harcamanıza gerek kalmaz. Ayrıca reklamların hangi zaman aralığında yayında olacağı ve olmayacağını da belirlemeye olanak verir.

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads (AdWords) ile, işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri müşterilerinize sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Google ADS nin sunmuş olduğu farklı reklam modelleri arasından işletmenize uygun reklam modellerini seçmek ve doğru bütçe yönetimi, hedef kitle ve dönüşüm oranları ile başarı kaçınılmazdır. Google ADS Reklamları sürekli analiz edilip değişken stratejiler uygulanması gereken bir yapıdadır. Google ADS ile paralel olarak Google Analytics, Google Merchant Center (E-Ticaret), Google Search Console gibi bir çok servis paralel olarak çalışabilmekte olup Profesyonel Google ADS Reklam Uzmanları ile çalışmak işletmenize yüksek dönüşüm sağlayacaktır.

Neden Google Ads Reklamlarını Tercih Etmeliyiz

Milyonlarca kullanıcı arasından Potansiyel Müşterilere en hızlı erişmenin mümkün olduğu Google ADS Reklamları ile işletmenizi büyütün. Google ADS ile iyi kurgulanmış reklam setleri, doğru hedefleme, rakip analizi ve düzenli data okuma işlemleri ile işlerin nasıl ilerlediğini adım adım görebileceksiniz. Google ADS reklamlarında ilk 4 reklam sırasının altına indikçe reklamlara tıklama oranı da düşmektedir. Doğru yapılandırılmayan reklamlar işletmenize fayda sağlamayacağı gibi (Etkileşim/Dönüşüm Oranlarındaki Düşüş) reklam giderleriniz de sürekli artacaktır. Google ADS Reklamcılığında Profesyonel Destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Google Ads Arama Ağı Reklamları | Arama Ağı

Google Arama Ağında, seçili Anahtar Kelimeleri ile yapılan reklam modelidir. Hazırlanılan reklamlar Google Arama sayfasının ilk 4 reklam alanı ile arama sonuç sayfasının son 3 reklam alanında yayınlanır. Reklam tercihlerinde Google İş Ortakları seçili ise Google İş Ortakları web sitelerine ait sayfalarda da reklamlarınız görüntülenecektir.

Google Ads Alışveriş Reklamları | Alışveriş - E-ticaret Reklamları

Google ADS tarafından E-Ticaret siteleri için kurgulanmış bir reklam modelidir. Google Alışveriş Reklamları Google Arama Sayfalarının en üstünde Carousel yapısında görünebildiği gibi Google Alışveriş Sayfasında da görüntülenmektedir. Kullanılan E-Ticaret yapısının Feed seçeneği olması durumunda web sitenizdeki tüm ürünler, tüm detayları ile eş zamanlı olarak potansiyel müşterilerinize sunulabilmektedir.

Google Ads Görüntülü Reklam Ağı | Banner+Metin

Google ADS Görüntülü Reklamlar ile milyonlarca Google İş Ortağı web sitesinde görsel reklamlarınız farklı boyutlarda ve stillerde yayınlanabilmektedir.

Google Ads Keşif Reklamları | Youtube, Gmail, Keşif Reklamları

Google ADS Keşif Reklamları ile, YouTube, Gmail, Keşfet ve daha fazla mecrada reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Google Ads Akıllı Reklamlar | Google ve Google Haritalar

Google Akıllı Reklamlar ile Google’da, Google Haritalar’da ve İnternet’te gösterilen otomatik reklamlar ile minumum efor ile işletme konumunuza özel reklamlar ve konuma özel telefon araması reklamları hazırlayabilirsiniz.

Google Ads Video Reklamları | Youtube Reklamları

YouTube’da kullanıcı ilgi, alanlarına göre özgün ve tetikleyici içerikler ile hazırlanmış video reklamlarınızı potansiyel müşterilere sunarak dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Google Ads Uygulama Reklamları | Uygulama Yükletme - Etkileşim

Google Reklam Ağlarında Mobil uygulamanızın tanıtılması veya Mobil Uygulamanızın daha fazla sayıda indirilmesi için dikkat çekici reklamlar hazırlayabilirsiniz. E-Ticaret tarafında gerçekleşen dönüşümlerin yarısından çoğunun Mobil Cihazlar tarafından yapıldığı düşünüldüğünde Uygulama Reklamları en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Google Ads Modelleri

Google Ads bünyesinde pek çok reklam modeli bulunmaktadır. Yani Google reklamları arama ağı reklamlarından ibaret değildir. Arama ağı reklamlarının yanı sıra GDN reklamları (Görüntülü Reklam Modelleri), remarketing reklamları, Merchant Center (Ürün Listeleme Reklamları), Youtube reklamları, Gmail reklamları da Google Ads kapsamındadır. Bu reklam modellerinden markaya ve hedefe uygun reklam modeli seçildiğinde marka bilinirliğini artırmak ve satış oranlarını yükseltmek mümkün olacaktır. Rekabetin güçlü olduğu günümüzde dijital pazarlamanın etkisini göz ardı etmemeli, Google Ads ile yeni müşteriler edinmeye başlamalısınız.

SEM Çalışmaları Neden Önemlidir?

Dijital ortamda her geçen gün yaşanan rekabet artış gösterdiği için büyük ya da küçük çaplı bütün firmalar SEM çalışmalarına ağırlık verir. Peki, SEM nedir, ne işe yarar?

Ücretli arama motoru pazarlaması olarak bilinen SEM, arama motoru üzerinden işlem yapan hedef kitleye firmaların erişim sağlamasının en kolay yoludur. Siz de gün içerisinde verdiğiniz hizmetler ya da sağladığınız ürünlerle ilgili arama yapan kişiler tarafından görülmek isterseniz yapmanız gereken ilk şey, Google reklamlarından yararlanmak olur. Bu sayede arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alan reklam kampanyanız, çok daha fazla kişi tarafından tıklanarak görüntülenir.

Ücretli olmasına rağmen genel olarak oldukça düşük maliyetle gerçekleştirilen bu tarz pazarlama faaliyetleri, kısa vadede etkili sonuçlar olmak için idealdir. Siz de başarılı ve verimli çözümler için bizden destek alarak etkili arama motoru pazarlama stratejileri yürütebilirsiniz.


SEM Kapsamında Ele Alınan Konular

Arama motoru pazarlamacılığının kusursuz bir şekilde olması için pek çok konuda titiz bir çalışma gerçekleştirilmesi gerekir. Bu konuda deneyimli ekibimizden profesyonel destek alarak ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt alabilirsiniz. Başarılı ve etkili çözümlere kavuşmanız amacıyla ekibimiz şu konularda derinlemesine çalışmalar gerçekleştirir:

  • Arama motoru pazarlamacılığına dair temek konular
  • Bu alanda faaliyetlerin gösterilmesi gereken platformlar
  • Etkili pazarlama için kullanılan anahtar kelime türleri
  • Başarı ve verimli Google reklamları için doğru hedeflemeler
  • Google Adwords için ideal bir hesap düzenlemesi ve takibi
  • Dijital pazarlama için en ideal uygulamalar
  • Reklam açık artırması

Google ADS Reklam Yönetimi Süreci Nasıl İlerler?

Google ADS Reklam Yönetimi uzun uğraş gerektiren bir işlemdir. Aslında bir sıra optimizasyon, analiz ve strateji işlemilerinin bütünüdür. Bu adımda faydalanmanızı sağlayacak ve işinizi kolaylaştıracak tecrübelerimizi ve çalışma şeklimizi anlatıyoruz.

Günümüzde markalar Google’da ilk sayfada çıkmak için adeta yarış içerisindeler. Sebebi ise, Google’dan gelen ziyaretçi trafiğinin satışa yönelme ihtimalinin daha yüksek olmasıdır. Çünkü tüketiciler ihtiyaç duydukları şeyleri arama motorlarında aratırlar. Bu da onları yüksek oranda potansiyel müşteri yapar. Bu sebeple hem Google reklamları hem de SEO çalışmalarıyla web sitelerine trafik sağlarlar. Etkili Google reklamları ile yüksek ziyaretçi alarak sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmanız sağlanır.

Hizmet Bedeli & Teklif

İsteğiniz doğrultusunda size en uygun fiyat teklifi hazırlanır. Teklif onayından sonra ödeme planı hazırlanır ve sözleşme düzenlenir bu sözleşmenin amacı her iki tarafında haklarını kanunen gözetmektir.

Araştırma Süreci

Firmanızın sektördeki yerini ve sektördeki payını belirlemek için rakip analizi, anahtar kelime seçimleri, hedef kitle belirleme vb. hususlar incelenerek çalışma akışı oluşturulur.

maliyet iconu
Maliyet ve Bütçe Optimizasyonu

Anahtar kelimelerinizi, maliyet yönetimi ile minimum gider maksimum gelir bakış açısıyla planlıyoruz. Tıklama başına olumlu alıcıyı bir dizi strateji ile sitenize, telefon numaranıza veya adresinize yönlendiriyoruz.

Görüntülü Reklam Ağı Çalışmaları

Anahtar kelimeler ve hedef kitle belirlendikten sonra banner tasarımları üzerinde çalışıyoruz. Google reklamlarının 20'ye yakın banner ölçülerine tasarımları entegre ediyoruz.

kampanya iconu
Kampanya Yönetimleri

Anahtar kelimelerinizi analiz edip size en uygun anahtar kelimelerinizi baz alarak ortak karar kıldığımız bütçe ve hedef kitlesi üzerinden kampanya çalışmaları yapıyoruz.

yol haritası iconu teslim iconu
Yol Haritası ve Teslim

Google ADS Reklamları ile planlamış olduğumuz reklam kampanyaları tamamlandıktan sonra doğru hedef kitlelere ulaşmanızı sağlayacak yol haritası hazırlayıp gerekli tüm bilgiyi size aktarıyoruz. Artık sizler de sürece hakim olduğunuz için hazırladığımız yol haritasına uyarak ilerliyorsunuz. Tabiki dilediğiniz zaman bizden destek taleb edebilirsiniz.

Teklif İsteyebilirsiniz

Tasarım teklifi formunu bize ileterek projeleriniz için sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra mail adresinize yaklaşık maliyet ve iş sürecini açıklayan bir teklif yollayacağız. Tanırgan Media Mesafeli Satış Sözleşmesi linkine tıklayarak verdiğimiz hizmet hakkında ki sözleşmemize ulaşabilirsiniz. Bu sözleşmenin amacı her iki tarafın da haklarını kanunen gözetmektir.

İşlem Sonucu?

5 + 5 kaçtır ?
veya

Profesyonel Bir Google ADS Reklam Hizmeti, Firmanıza Neler Kazandırır?

Tanırgan Media olarak, profesyonel tasarım ve yazılım ekibimiz ile firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek sizlere etkili ve kaliteli Google ADS Reklam hizmeti sunuyoruz.

Google reklamları hedef kitleye kolay erişim sağlar.

Diğer reklam çalışmalarına oranla daha düşük maliyetlidir.

Bilinirliğiniz Artar.

Nokta Atışı Hedefe Ulaşırsınız.

Rekabette avantaj sağlar.

Rakiplerinizden Ayrılırsınız.

Hatırlanmanız Kolaylaşır.

Hedef Kitleniz İle İletişim Kurarsınız.

Google ADS Reklam Hizmetlerinde Sık Sorulan Sorular

Google Ads reklamları açık artırma usülü çalışır. Öncelikle hesabınıza genel bir bakiyesi yüklemesi yaparsınız. Google'da yer almak istediğiniz anahtar kelimelere istediğiniz tutarda teklif verebilirsiniz. Aynı kelimde en yüksek teklif veren kişinin reklamları en üst sırada görünür. Dolayısıyla Google reklam ücretleri siz ve rakipleriniz tarafından belirlenir. Özetle Google reklamları tıklama başına kelime maliyetleri 0,7 kuruş veya 15 lira denilemez. Her kelimenin ve sektörün farklı maliyeti vardır.
Google reklamları ücretsiz değildir. Reklamlarınızın Google'da görünmesi için Google'a ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu ücretler sektörden sektöre ve illere göre değişmektedir.
Tıklama başına en yüksek ücreti veren diğer rakiplerinden bir ön sırada yer alır. Örneğin: 1 TL veren 1. sırada iken 0,5 krş veren 2. sırada yer alır. Ücretler işin genel mantığını anlatmak için sembolik verilmiştir.
Google reklamları aylık veya yıllık değildir. Ödediğiniz bakiye tükendikçe Google'a ödeme geçersiniz ve reklamlarınız Google'da görünmeye devam eder. Sektörünüze ve işletmenize özel fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Google Ads açık artırma usülü çalışır. Reklam yönetim hesabınızdan Google'da yer almak istediğiniz anahtar kelimeleri ve tıklama başına ödemek istediğiniz ücreti girersiniz. (Anahtar kelime seçiminde size yardımcı olabiliriz ve böylece daha uygun fiyata daha fazla kişiye ulaşabilirsinz ve istediğiniz sayıda anahtar kelimede Google'da ilk sayfada yer alabilirsiniz.) Tıklama başına en yüksek ücreti veren diğer rakiplerinden bir ön sırada yer alır. (Örnek: 1 TL veren 1. sırada iken 0,5 krş veren 2. sırada yer alır. Ücretler işin genel mantığını anlatmak için sembolik verilmiştir.)