page loader
Sık Sorulan Sorular (SSS) | Tanırgan Media

SIK SORULAN SORULAR (SSS)

Başka bir soru veya sorununuzmu var?

  Bizi Arayın

Sipariş Süreçleri

Sitemiz içeriğinde bulunan ürün veya hizmeti sipariş vermek için belirtilmiş olan iletişim platformlarından bize ulaşıp siparişinizi başlatabilirsiniz. Sizlerle hem birebir hemde daha hızlı hizmet verebilmek için whatsapp üzerinden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Siparişlerinizin güncel durumu bizimle iletişime geçtiğiniz platform üzerinden sizlerle paylaşılmaktadır. Dilerseniz belirtilmiş olan iletişim platformlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderi takip numarasını sizlerle paylaşmaktayız.
Üretim süreci tamamlandıktan sonra ürünleriniz Yurtiçi Kargo’ya verilir ve adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Kargo teslimat süresi İstanbul içi adresler için ortalama 1 iş günü, İstanbul dışı adresler için ortalama 2-3 iş günüdür.
Üretim süreleri farklı olan ürünler farklı zamanlarda ayrı ayrı olarak kargolanır. Yurtiçi Kargo kaynaklı gecikmeler için takip numaranızı belirterek kargo firmasıyla iletişime geçmeniz süreç açısından daha verimli olacaktır.
Tasarımı yapılmış, baskı onayı verilmiş ve üretim aşamasına girmiş siparişin iptali ve ödeme iadesi mümkün değildir.

Tasarım ve Baskı Onayı

Öncelikle belirtmiş olduğumuz iletişim platformlarından bizimle iletişime geçerek siparişleriniz hakkında detaylı bilgi alışverişi yapmalısınız. Uygun briefi ve ödemesini yaptıktan sonra siparişlerinizin tasarım süreci başlamaktadır. Tasarımı bitmiş olan siparişlerinizi bizimle iletişim kurduğunuz platformdan sizlere göndermekteyiz. Tasarımı onayladığınız takdirde son olarak belirttiğiniz mail adresine tasarımın baskı halini göndermekeyiz. Gönderdiğimiz onay mailini onayladıktan sonra üretim / yapım aşaması başlamaktadır.
Sizlere gönderdiğimiz sipariş tasarımını onaylarken belirtmiş olduğunuz yazı ve metinler başta olmak üzere renkler, görseller, dizayn ve sıralamaları dikkatlice incelemelisiniz. Son onayı alınmış olan siparişlerinizde olası harf, renk, görsel, dizayn ve sıralama hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz.
Tasarımlarınızın son halini bizimle iletişim kurduğunuz platformdan sizlere iletmekteyiz. İletimizin kaybolması vb. sorunlar durumunda tekrar bizimle iletişime geçip tasarım görselini isteyebilirsiniz.
Sitemizde bulunan ürün ve hizmetlerde ücretsiz tasarım desteği sağlanmaktadır.
Bizlere hazır gelen tasarım dosyalarında düzenleme olsun veya olmasın ücretlendirme de bir farklılık olmaz.

Ödeme Yöntemleri

Sadece Havale/Eft ile ödeme seçeneğimiz mevcuttur.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Havale / Eft ödemelerinizi Banka Hesaplarımız linkine tıklayarak hesap bilgilerimizi bulabilirsiniz. Ödemenizi yaparken açıklama alanına firma adınızı, şahıs adınızı, ürün veya hizmet türünü belirtmeniz ve ödeme dekontunu bizimle görüşme sağladığınız platformdan bize iletmeniz gerekmektedir. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra, muhasebe birimimiz tarafından ödeme onayı verilir.

Kargo ve Teslimat Süreçleri

Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderi takip numarasını sizlerle paylaşmaktayız. Gönderi takip numaranızı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri veya Yurtiçi Kargo'nun web sitesi üzerinden sorgulayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderi takip numarasını bizimle iletişime geçtiğiniz platformdan sizlerle paylaşmaktayız. Gönderimini sağladığımız takip numaranızı eğer kaybettiyseniz bizimle tekrar iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.
Web sitemizde bulunan baskılı ürünlerimiz de kargo ücretsizdir.
Tüm siparişlerimiz kargo ile teslim edilmektedir. Elden teslim mümkün değildir.
Siparişiniz kargoya verilmediyse, bizimle iletişime geçerek teslimat adresinde değişiklik yaptırabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildi ise alıcı ve/veya adres değişikliğini kargo firması ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

İptal ve İade Süreçleri

Sayın müşterimiz, tasarımı yapılmayan siparişten tamamen vazgeçme hakkına sahipsiniz. Bu vazgeçme talebini e-posta marifeti ile veya İnternet Sitesi’nde belirtilen iletişim platformları vasıtası ile bizlere bildirmeniz ve tasarımı yapılmadığı takdirde, sipariş bedeli size 10 (on) iş günü içinde iade edilir. Tasarımı yapılmış olan siparişlerin iptali neticesinde ürün veya hizmet bedelinin %40’ı kesilerek sizlere 10 (on) iş günü içinde iade edilir, ya da sizin talebiniz veya onayınız üzerine bu tutar daha sonraki siparişlerinizde kullanabilmeniz için, sistemimizde bir hesap bakiyesi oluşturup tutarı oraya kaydedebiliriz.
Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Tarafınızca onaylanmış tasarıma uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Detaylı bilgi için İptal ve İade linkine tıklayarak bilgi alabilirisniz.
Sizlere gönderdiğimiz sipariş tasarımını onaylarken belirtmiş olduğunuz yazı ve metinler başta olmak üzere renkler, görseller, dizayn ve sıralamaları dikkatlice incelemelisiniz. Son onayı alınmış olan siparişlerinizde olası harf, renk, görsel, dizayn ve sıralama hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz.

Bizden kaydaklı hata olması durumunda gönderimini sağladığımız siparişinizi bize karşıdan ödemeli kargolamanız gerekmektedir (sadece Yurtiçi Kargo firması ile müşteri tarafından iade gönderimi sağlanan ürünlerin kargo ücretini firmamız ödemektedir). Bize ulaşan ürününüzün kontrolleri yetkili birimimizce kontrol edildikten sonra baskı onayı alınmış olan tasarımın üzerinde herhangi bir değiişiklik yapılmadan tekrar baskıya alınıp size gönderimi sağlanmaktadır.
Sadece Yurtiçi Kargo firması ile müşteri tarafından iade gönderimi sağlanan ürünlerin kargo ücretini firmamız ödemektedir.