page loader
15070 Telefon Tutuculu Çakmak - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

15070 Telefon Tutuculu Çakmak

Popüler
EN GEÇ 12 GÜNDE TESLİM
Fiyatlarımıza KDV ve Baskı Ücreti Dahil Değildir. (KDV +%18)
100 Adet
0₺
200 Adet
0₺
300 Adet
0₺
500 Adet
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZ15070 Telefon Tutuculu Çakmak Hakkında

Firmaların kendi reklam çalışmaları arasında yer alan promosyon çakmak oldukça etkili bir üründür. Çakmağın üst kısmına firmanın ismi, logosu ve telefonu gibi detayların işlenmesi kolay olduğundan ve ürünlerin insanlar tarafından kullanılmasından dolayı firmalar sıkça bu ürünlerden faydalanıyor. Kaliteli bir çakmak üzerine işlenmiş olan şirket logonuz uzun süre boyunca insanların hatırında kalacaktır. Ancak seçilen promosyon çakmak kalite bakımından dikkatli seçilmelidir.

Halkla ilişkiler ve pazarlama çalışmaları içerisinde bulunan promosyon çalışmaları şirketlerin işlevleri bakımından son derece önemlidir. Müşteri odaklı bir promosyon faaliyeti her zaman için yüksek oranda müşteri kazanımı da getirecektir. Firma çalışanları, müşteriler ve potansiyel müşteri adayları bakımından bu çakmaklar son derece idealdir. Bu promosyon çalışmasının modası hiçbir zaman geçmemektedir. Bu nedenle de firmalar her sene belli miktarda bu ürünlerin üretimini talep ediyor ve müşterilerine dağıtımını gerçekleştiriyorlar. Çok farklı şekillerde tasarlanan çakmaklar her firma tarafından ulaşılabilir promosyon malzemesidir. Ekonomik olması ve herkesin kullanabildiği çakmaklar istenilen miktarda da üretilebiliyor.

15070 kodlu telefon tutuculu çakmak modelimiz doldurulamaz yapıya sahip olup sadece gövde kısmına tek renk veya renkli baskı uygulanabilmektedir.

Ürün görselinde renk çeşitleri mevcuttur. Dilediğiniz renk çeşidini ve adetini bize belirtebilirsiniz. Her renk için en az 100 adet sipariş edebilmektesiniz.

Baskı fiyat bilgisini aşağıdaki baskı bedelleri tablolarından öğrenebilirsiniz. Belirtilen fiyatlara baskı fiyatı dahil değildir.

Uzun yıllar boyunca her firma tarafından promosyon aracı olarak kullanılan çakmaklar günümüzde de bu kullanım amacına hizmet etmeye devam ediyor. Bu ürünlerde kalıcılık yüksek olduğundan firmalar sıkça tercih ediyor. Hatta bu ürünler kalem ve şapka gibi farklı promosyon ürünler ile birlikte de dağıtımı gerçekleştirilebiliyor. Bu yüzden firma sahipleri reklam çalışmaları konusunda son derece titiz davranarak çakmakların tercih edilmesine önem veriyor.

Bu ürünler her ne kadar tanıtım ve promosyon ürünü olsa da insanların hayatını kolaylaştırması açısından oldukça önemlidir. Her zaman kullanılabilir bir ürün olması bu çakmakların uzun yıllar daha popüler promosyon ürünü olmasını sağlayacaktır. Farkındalık yaratmak isteyen firmalar herkes tarafından benimsenmek adına bu ürünlerden rahatlıkla faydalanabilirler. Ufak bir maliyet karşısında sizlere kazanımı yüksek sonuçlar elde etme imkânı sunan ürünlerden biridir.

Model olarak da geniş bir yelpazeye sahip olan promosyon çakmak çeşitleri uzun, orta boy ve kısa olarak tasarlanabiliyor. Ancak firmalar kalıcı olması ve firma isminin görünürlüğünü sağlaması açısından genelde en uzun olan çakmak tasarımlarını tercih ediyorlar. Marka değerinin daha yüksek bir duruma gelmesi için bu promosyon ürünler oldukça yol gösterici bir misyon üstleniyor. Basite alınmaması gereken çakmak modelleri firmalara önemli katkılar sağlıyor.

Promosyon Çakmak Baskı Bedeli Tablosu

Tek Renk Baskı Fiyatı Tampon Baskı

Adet Tek Taraflı Çift Taraflı
500 Adet 120 ₺ 240 ₺
1000 Adet 120 ₺ 240 ₺
2000 Adet 240 ₺ 480 ₺
3000 Adet 360 ₺ 720 ₺
4000 Adet 480 ₺ 960 ₺
5000 Adet 600 ₺ 1200 ₺
10,000 Adet 1200 ₺ 2400 ₺
2 renkli baskılarda baskı bedeli x2 olarak hesaplanır. 500 adete kadar olan siparişlerde çift yön aynı kalıp baskı ise tek yön baskı bedeli alınır.

Renkli Baskı Fiyatı Uv Baskı

Adet Tek Taraflı Çift Taraflı
500 Adet 300 ₺ 600 ₺
1000 Adet 400 ₺ 800 ₺
2000 Adet 800 ₺ 1600 ₺
2000 adet üzeri tek yön UV baskılar için; Adet x 0,40 ₺'dir.
2000 adet üzeri çift yön UV baskılar için; Adet x 0,80 ₺ 'dir.

76 x 22 mm | Taşlı Mekanizma | Doldurulamaz | Tek veya Çift Taraflı | Tek Renk veya Renkli Baskı

Promosyon çakmaklara tek veya çift taraflı ve tek renk veya renkli baskı yapılabilmektedir. En az 100 adet sipariş verilebilmektedir.

15070 Telefon Tutuculu Çakmağın Mevcut Renkleri

  • Beyaz
  • Kırmızı
  • Mavi
  • Sarı
  • Siyah

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

15070 Telefon Tutuculu Çakmak ürünümüzün baskı renginde, baskı ebatlarında ve görseldeki renklerde  -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

15030 Taşlı Çakmak

15030 Taşlı Çakmak

0
15010 Cricket Taşlı Çakmak

15010 Cricket Taşlı Çakmak

0
15040 Clipper Manyetolu Çakmak

15040 Clipper Manyetolu Çakmak

0