page loader
Sıvama Kartvizit - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

Sıvama Kartvizit

-%5
Popüler
EN GEÇ 10 GÜNDE TESLİM
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. (KDV +%18)
1000 Adet
0₺
2000 Adet
0₺
3000 Adet
0₺
5000 Adet
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZSıvama Kartvizit Nedir?

Gelişmiş olan teknoloji ile birlikte matbaa ve grafik sektörüde büyük ölçüde değişti. Bunun ile birlikte sektör üzerinde yer alan pazarlama metotlarında değişiklik göstermeye başladı. Geçmişte standart bir kartvizit pazarlama için yeterli olsa da artık farklı alternatiflere yönelmek gerekiyor. Sadece kartvizit tasarımı için bile çok fazla seçenek mevcut.

Sektör üzerinde yer alan rakiplerinizin önüne geçmek ve insanları satın almaya teşvik etmek için fark yaratmalısınız. Üretim dönemi anlayışının geçerli olduğu yıllarda müşteri değil, üretici önemliydi. Ne üretirseniz, onu satardınız. Ancak artık işler böyle yürümüyor.

Sıvama kartvizit sektör üzerinde yeni teknoloji ile oluşturulmuş kartvizitler arasında yer alıyor. Standart bir kartvizit ile karşılaştırıldığında çok daha dayanıklı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Normal kartvizitlerden çok daha kalın olduğu için farklı bir havası vardır.

Sıvamalı kartvizit baskısı, 2 adet standart kartvizitin üst üste yapıştırılarak elde edilen karta verilen isimdir. Ortalama 350 gram olan 2 adet kartvizit birleştirilerek 700 gramlık bir kart elde edilmiş olur. Kalınlığı sebebiyle çok daha dayanıklı ve ele oturaklıdır.  Sıvama kartvizit fiyatları genel olarak sıvama kartvizit adedine göre değişir.

8.5 x 5.4 cm | 700 gr. Mat Kuşe | Tek veya Çift Yön Baskılı | Kabartma Laklı | Oval Kesim | Mat Selefonlu

Fuarlarda ve toplantılarda sizi kartvizit alışverişlerinin arasında farklılaştıracak bir kartvizit yaptırmak istiyorsanız, 700 gr kaliteli mat kuşe kâğıda kaliteli şekilde basılan Sıvama kartvizit tam ihtiyacınız olan kartvizit modelidir.

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

Sıvama Kartvizit ürünümüzün adet, renk ve ebatlarında -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır. 1000 adet verdiğiniz sipariş 900 ile 1000 adet arasında çıkmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

-%5
Popüler
Standart Kartvizit

Standart Kartvizit

Fiyat Sorunuz
Popüler
Özel Kesim Sıvama Kartvizit

Özel Kesim Sıvama Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Tek Taraflı Kartvizit

Tek Taraflı Kartvizit

Fiyat Sorunuz
Tuale Fantazi Kartvizit

Tuale Fantazi Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Yeni
Popüler
Kare Kartvizit

Kare Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Altın Yaldızlı Kartvizit

Altın Yaldızlı Kartvizit

Fiyat Sorunuz
Popüler
Gümüş Yaldızlı Kartvizit

Gümüş Yaldızlı Kartvizit

Fiyat Sorunuz