page loader
Gümüş Yaldızlı Kartvizit - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

Gümüş Yaldızlı Kartvizit

Popüler
EN GEÇ 12 GÜNDE TESLİM
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. (KDV +%18)
1000 Adet
0₺
2000 Adet
0₺
3000 Adet
0₺
5000 Adet
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZGümüş Yaldızlı Kartvizit Nedir?

İş dünyasının vazgeçilmezi olan kartvizitlerinizi daha gösterişli hale dönüştürmek mümkün. Parlak, çarpıcı ve kabartma dokusuyla farkınızı gösterebilirsiniz. İster tek, ister çift yönde yaldız seçebilirsiniz. Altın ve gümüş seçenekleriyle kişiselleştirebilirsiniz.

İyi bir izlenim için gümüş yaldızlı kartvizitler günümüz iş dünyasında iletişimin sağlanmasında kullanılan, küçük ama etkili bir kartvizit türüdür. Artık büyük küçük her türlü işletmeler ve hangi pozisyonda olursa olsun çalışanları için sahip olunması önem taşıyan birer eşya haline gelmiştir.

Kartvizitler şirketlerin ve kartvizit sahiplerini yansıtan bir araç olarak düşünülmektedir. Bu nedenle artık kartvizit seçiminde insanlar özgün ve akılda kalıcı kartvizitler seçme eğilimi göstermeye başlamışlardır. Bu özelliklere sahip olan ve en çok tercih edilen kartvizit çeşitlerinden biri de gümüş yaldızlı kartvizitler olmaktadır.

8.5 x 5.4 cm | 700 gr. Sıvama Kuşe | Tek veya Çift Yön Baskılı | Gümüş Yaldızlı | Kabartma Laklı | Özel Kesim | Mat Selefonlu

700 gr. kuşe kâğıda basılarak istenilen bölgelere gofre (kabartma) uygulanır, kabartma yapılan bölgelere ayrıca gümüş yaldız uygulanarak ilgi çekici kartvizitler elde edilir.

Yaldızlı Kartvizit, Gofreli Kartvizitlerin özelliklerini taşır, tek farkı gofreli kartvizitlerde kabartma olan bölgelere lak (parlaklık) uygulanır, yaldızlı kartvizitlerde ise gümüş veya altın yaldız uygulanır.

Varak yaldızlı kartvizitlerin 350 gr. ve 700 gr. seçenekleri mevcuttur. (350 gr. yaldızlı kartvizitlerde fiyat farkı vardır.)

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

Gümüş Yaldızlı Kartvizit ürünümüzün adet, renk ve ebatlarında -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır. 1000 adet verdiğiniz sipariş 900 ile 1000 adet arasında çıkmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

-%5
Popüler
Standart Kartvizit

Standart Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%5
Popüler
Sıvama Kartvizit

Sıvama Kartvizit

Fiyat Sorunuz
Popüler
Özel Kesim Sıvama Kartvizit

Özel Kesim Sıvama Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Tek Taraflı Kartvizit

Tek Taraflı Kartvizit

Fiyat Sorunuz
Tuale Fantazi Kartvizit

Tuale Fantazi Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Yeni
Popüler
Kare Kartvizit

Kare Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Altın Yaldızlı Kartvizit

Altın Yaldızlı Kartvizit

Fiyat Sorunuz