page loader
Şeffaf Kapı İsimliği - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

Şeffaf Kapı İsimliği

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. (KDV +%18)
1000 Adet
0₺
2000 Adet
0₺
3000 Adet
0₺
5000 Adet
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZŞeffaf Kapı İsimliği Nedir?

Şeffaf Kapı İsimliği 5 mm şeffaf pleksiden üretilmektedir. Şeffaf pleksi üzerine siyah unifol veya oracal folyo kesim uygulanmaktadır. 25x13 cm ebatlarında üretilmektedir. Farklı renk (sadece folyo), ebat veya kalınlık seçenekleri için iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Kapı İsimliği hastane, okul, devlet daireleri veya şirketler tarafından sıkça kullanılmaktadır.

Özel tasarım yapılabilen Şeffaf Kapı İsimliğine özel folyo ve pleksi kesim uygulamaları yaparak size ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar ortaya çıkartılabilir.

Kurumsal kimliğiniz de yer alan pantone renklerini bize iletmeniz durumunda o renge özgü kapı isimlikleri tasarlanabilmektedir. Özel renklerde oluşturulan Şeffaf Kapı İsimliğinin sadece folyo kesim renginde değişiklik yapılabilmektedir. Özel folyo renkleri m2 olarak fiyatlandırılmakladır.

Pleksi Şeffaf Kapı İsimliği hem iç hem de dış mekân uygulamalarına uygundur. Her türlü hava koşullarına dayanabilir. Solma, şişme veya erime gibi görünüşü rahatsız edici durumlar yaşatmaz.

Pleksi Şeffaf Kapı İsimliği gönderimini sağladığımız dekoratif vidalar sayesinde duvara monte edilebilmektedir.

25x13 cm | 5 mm Pleksi | Tek Taraflı | Şeffaf Pleksi Üzeri Siyah Folyo Kesim | 4 Adet Dekoratif Vida

Şeffaf Kapı İsimliği 5 mm pleksi üzerine folyo kesim uygulanarak üretilmektedir. Özel üretim yapılabilir. Böylece kurumsal kimliğinize uygun Şeffaf Kapı İsimliği tasarlanabilmektedir.

Özel ölçü, kalınlık ve renkler için fiyat alınmalıdır

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

Şeffaf Kapı İsimliği ürünümüzün ebatlarında -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

Kat Planı Panosu

Kat Planı Panosu

Fiyat Sorunuz
Baskılı Kapı İsimliği

Baskılı Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
Koridor Tabelası

Koridor Tabelası

Fiyat Sorunuz
Oyma Kapı İsimliği

Oyma Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
WC Kapı İsimliği

WC Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz