page loader
Satılık / Kiralık Afiş - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

Kiralık / Satılık Afiş

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. (KDV +%18)
1 M2
0₺
2 M2
0₺
3 M2
0₺
5 M2
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZKiralık / Satılık Afiş Nedir?

Satılık veya kiralık gayrimenkullerin insanlara duyurusu için kullanılan branda afişler, gayrimenkulün satış veya kiralama sürecini kolaylaştırır. Satılık / Kiralık afiş hem sahibinden hem de emlak ofisinden yapılan kiralama işlemlerinde kullanılabilir. Farklı boyut seçenekleri ile de her gayrimenkul üzerinde kullanılmak için uygundur.

Satılık / Kiralık posterleri, kiralık ev, kiralık işyeri (dükkân, ofis), satılık ev veya satılık işyeri (dükkân, ofis) için kullanılabilir. Bu afişler emlakçılar tarafından kendi reklamlarını yapmak için de tercih edilir.

Kiralık / Satılık branda afişler 100x70 cm, 100x100 cm, 100x120 cm ve 100x150 cm olmak üzere 4 farklı ölçüde sipariş edilebilir. Bu ebatlar arasında bulunmayan ölçülerde de üretim yapmaktayız. Örneğin 200x200 cm, 200x300 cm, 200x500 cm vb. tercih yapılırken de kullanılacak gayrimenkulün bulunduğu kat ve cephe büyüklüğü dikkate alınmalıdır.

Satılık / Kiralık branda afişleri baskı + kuş gözü (köşelerdeki demir delikler) ile birlikte teslim edilmektedir. Ölçülerin büyüklüğüne göre (min. 100x150 cm) sağlamlığını arttırmak açısından kolonlu dikiş yapılmaktadır. Büyük ölçülerde ki branda baskılarında kuş gözü sağlamlığı ve uzun ömürlü olması açısından yeterli olmayacaktır.

İstenilen Ölçü | 400 gr. Branda Baskı Bezi | Kuşgözü veya Kolonlu Dikiş | Renkli Baskı

400 gr. Branda baskı bezi ile afişleriniz daha uzun ömürlü olmakla beraber boya akıtması yapmaz. Bunun yanı sıra boya solma durumu daha uzun sürmektedir. Kuşgözü veya kolonlu dikişin hangi ölçülere ne sıklıkla yapılacağını müşterilerimiz belirtmediği sürece tarafımızca karar verilmektedir.

Kuş gözü küçük ölçülerde kullanılmasında problem olmazken büyük ölçülerde kullanılamaz. Kolonlu dikiş kullanılma ölçüsü ise min. 100x150 cm dir. Tabi sizler branda afişi asacağınız yerin durumunu ve konumunu bildiğiniz için kolonlu dikiş veya kuş gözü seçeneklerini her ölçüde belirtebilirsiniz.

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

Satılık / Kiralık Afiş ürünümüzün renk ve ebatlarında -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

Popüler
Roll Up Banner

Roll Up Banner

Fiyat Sorunuz
Ayaklı Reklam Panosu

Ayaklı Reklam Panosu

Fiyat Sorunuz
Popüler
Billboard (Blueback) Baskı

Billboard (Blueback) Baskı

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
Afiş / Poster

Afiş / Poster

Fiyat Sorunuz
Dönkart

Dönkart

Fiyat Sorunuz
Raket / CLP Pano Baskı

Raket / CLP Pano Baskı

Fiyat Sorunuz
Işık Geçirgen Afiş / Poster

Işık Geçirgen Afiş / Poster

Fiyat Sorunuz
Mesh Branda Baskı

Mesh Branda Baskı

Fiyat Sorunuz
Kat Planı Panosu

Kat Planı Panosu

Fiyat Sorunuz
Şeffaf Kapı İsimliği

Şeffaf Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
Baskılı Kapı İsimliği

Baskılı Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
Koridor Tabelası

Koridor Tabelası

Fiyat Sorunuz
Oyma Kapı İsimliği

Oyma Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
WC Kapı İsimliği

WC Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz