page loader
Kat Planı Panoları - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

Kat Planı Panosu

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. (KDV +%18)
1000 Adet
0₺
2000 Adet
0₺
3000 Adet
0₺
5000 Adet
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZKat Planı Panosu Nedir?

Kat Planı Panosu 3 mm siyah pleksiden üretilmektedir. Siyah pleksi üzerine beyaz unifol veya oracal folyo kesim uygulanmaktadır. 40x60 cm ebatlarında üretilmektedir. Farklı renk, ebat veya kalınlık seçenekleri için iletişime geçebilirsiniz.

Kat Planı Panosu apartman, hastane, okul, devlet daireleri veya şirket sahipleri tarafından sıkça kullanılmaktadır.

Özel tasarım yapılabilen Kat Planı Panolarına özel folyo ve pleksi kesim uygulamaları yaparak size ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar ortaya çıkartılabilir.

Kurumsal kimliğiniz de yer alan pantone renklerini bize iletmeniz durumunda o renge özgü panolar tasarlanabilmektedir. Özel renklerde oluşturulan Kat Planı Panoları elimizde olmaması halinde 135 x 200 cm ebatlarında fiyatlandırma yapılmaktadır.

Pleksi Kat Planı Panoları hem iç hem de dış mekân uygulamalarına uygundur. Her türlü hava koşullarına dayanabilir. Solma, şişme veya erime gibi görünüşü rahatsız edici durumlar yaşatmaz.

Pleksi Kat Planı Panoları gönderimini sağladığımız dekoratif vidalar sayesinde duvara monte edilebilmektedir.

40x60 cm | 3 mm Pleksi | Tek Taraflı | Siyah Pleksi Üzeri Beyaz Folyo Kesim | 4 Adet Dekoratif Vida

Kat Planı Panoları 3 mm pleksi üzerine folyo kesim uygulanarak üretilmektedir. Özel üretim yapılabilir. Böylece kurumsal kimliğinize uygun Kat Planı Panoları tasarlanabilmektedir.

Özel ölçü, kalınlık ve renkler için fiyat alınmalıdır

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

Kat Planı Panosu ürünümüzün ebatlarında -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

Şeffaf Kapı İsimliği

Şeffaf Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
Baskılı Kapı İsimliği

Baskılı Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
Koridor Tabelası

Koridor Tabelası

Fiyat Sorunuz
Oyma Kapı İsimliği

Oyma Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz
WC Kapı İsimliği

WC Kapı İsimliği

Fiyat Sorunuz