page loader
Hakkımızda - Vizyonumuz - Misyonumuz | Tanırgan Media

HAKKIMIZDAFİRMAMIZIN ÖZETİ

Hakkımızda

tanirganmedia.com 2021 yılında kurulan ve müşterilerine geniş ürün, hizmet yelpazesi ve yüksek kalitesi ile online reklam hizmeti veren bir e-ticaret sitesidir.

tanirganmedia.com ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, web sitesinden sosyal medya yönetimine, video kurgudan promosyon ürünlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam ürünlerini bulabilir ve siparis verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile tanirganmedia.com yılların tecrübesiyle reklam dendiğinde akla gelen ilk adres.

Vizyonumuz

Çalısanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu, müşterilerinin memnuniyetini, firmamızın faaliyet alanında lider kılınmasını, sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi kendisine vizyon olarak belirlemistir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini sürekli yükselterek evrensel kalite ve standartlara uygun, ürün ve hizmetler sunmayı öncelikli görevimiz olarak benimseyerek müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kusursuzluğu için sürekli iyileştirme gerekliliğinin bilincinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çalışanlarımızla birlikte gelişimimizi sürdürmek ve daha iyiye ulaşmak için çalışmak değişmez prensibimizdir. Müşterilerimize sadece bugün değil gelecekte de en değerli ürün ve hizmetleri sunabilmek için kalite, istikrar ve gelişimden asla ödün vermeden, toplumsal sorumluluklarının bilincinde ve bu paraleldeki yatırımlarımızla yarınlara ulaşmayı da görev edinmiş bulunuyoruz.

İŞLEYİŞİMİZE-Ticarette Yeni Bir Anlayış

İşleyişimiz E-Ticarette Yeni Bir Anlayış

Sipariş verdiğiniz ürünlerimize ek olarak tasarım ve destek konularında siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ürünlerimizin altında bulundan telefon, whatsapp, e-mail iconlarına tıklayarak bizimle bu platformlardan iletişime geçebilir, daha sonra tasarımlar ile ilgili gereken bilgi alışverişini son derece ilgili ve alakalı ekip üyelerimiz ile sağlayıp, brieflerinize ve satış stratejinize uygun tasarımlarınızı oluşturalım. Üretim (yapım) aşamalarından sonra siparişiniz size kargo veya mail üzerinden teslim edilsin. Web projeleri bizler tarafından hosting sunucusuna yüklenmektedir ve destek sağlanmaktadır.

1 - İletişim

Whatsapp, E-mail veya Skype üzerinden görüşmek, süreç için daha sağlıklıdır. Fakat siparişinizi bir telefon aramasıylada başlatabilirsiniz.

2 - Ödeme

Siparişiniz hakkında iletişim kurulduktan ve işleyiş hakkında detaylı görüşme sağlandıktan sonra ödeme süreci başlamaktadır.

3 - Tasarım

Verilen bilgiler ile size en uygun olacak tasarım araçlarını kullanarak gerek eğlenceli, gerek kurumsal veya işlevsel tasarımınızı sizlere sunalım.

4 - Onay

Sizlere sunumunu yaptığımız siparişinizin revizeleri bittikten sonra size gönderdiğimiz son onay mesajını onaylamanız gerekmektedir.

5 - Üretim

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

6 - Teslimat

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolatmaktayız. Grafik tasarım ve Video tasarım siparişlerinizi mailden iletiyoruz.

7 - Güvenlik

Sizin adınıza yapılmış olan tasarımlarınızı kayıt altında tutup sizden başka kimseyle paylaşmamaktayız. Kişisel bilgileriniz bizim için önemli.

8 - İade Süreci

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur olması neticesinde, iptal ve iade koşullarını sağlaması kaydı ile ürününüzü iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Yurt Geneli Teslim Edilen Projelerimiz

Web Tasarım Projeleri
Matbaa Ürünleri Siparişleri
Grafik Tasarım Projeleri
Reklam Ürünleri Siparişleri
Türkiye Haritası