page loader
Kapı Askısı El İlanı - Uygun Fiyatla | Tanırgan Media 'da

Kapı Askısı El İlanı

-%15
Yeni
Popüler
EN GEÇ 7 GÜNDE TESLİM
Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. (KDV +%18)
1000 Adet
0₺
2000 Adet
0₺
3000 Adet
0₺
5000 Adet
0₺

TÜM BASKILI ÜRÜNLERİMİZDE ÜCRETSİZ TASARIM DESTEĞİ VERMEKTEYİZKapı Askısı El İlanı Nedir?

Kapı askısı el ilanı kapı kollarına asılabilir şekilde tasarlanan, 80x205 mm 150 gram mat kuşe kâğıda çift taraflı baskı yapılabilen basılı bir reklam materyalidir.

Diğer el ilanı türlerine göre daha akılda kalıcı ve etkili bir yöntem olan kapı askısı el ilanında genelde kısa, vurgulayıcı ve etkili mesajlar verilmektedir. Kapı askısı el ilanı başta turizm işletmeleri ve oteller olmak üzere tüm sektörler için uygun bir basılı reklam materyalidir.

80x205 mm | 150 gr. Mat Kuşe | Çift Taraflı | Renkli Baskı

Kapı askısı el ilanı baskısı en etkili tanıtım materyallerinden birisidir. Kapı askısı el ilanını standart broşür ve el ilanı baskısından ayıran en önemli özellik, vermek istediğiniz mesajı hedeflediğiniz bölgede doğrudan müşterilerinize vermenizi sağlar.

Onayı alınan siparişlerinizi üretim (yapım) aşaması başlamaktadır. Siparişlerinizi özenle üretip sizin adınıza kalite kontrolü yapmaktayız.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Üretimi yapılan siparişlerinizi bekletmeden anlaşmalı kargo firmamıza özenle paketleyip, sizlere ulaştırması için kargolayıp, Kargonuzun takip numarasını bize ulaştığınız platformdan sizlere ulaştırmaktayız.

Eğer dilerseniz kargonuzun durumunu öğrenmek için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

tanirganmedia.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan KULLANIM ŞARTLARI ve MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderimini yaptığımız siparişinizin bizden veya anlaşmalı kargo firmamızdan kaynaklı oluşmuş olan bir kusur veya hata olması neticesinde, ürününüzü koşulsuz iade alıp tekrar üretip sizlere teslim ediyoruz.

Sayın müşterimiz, siparişinizi teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.

Ürün iadesi firmamızın anlaşmalı olduğu PTT Kargo Şirketi ile yapılmalıdır. Ürünler teslim alınan kargo firması ile iade edilmelidir. Aksi taktirde kargo firmaları arasındaki fiyat farkı müşteri bakiyesinden kesilerek iade edilir.

İade süreci hakkında bilgi almak veya başlatmak için whatsapp, e-mail veya cep telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılan işlerde ki bilgilerin doğruluğu müşterilerimizin sorumluluğundadır. Yapılan tasarımlar, işleme alınmadan onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Tasarımın baskı için son onayı alınıp siparişleriniz işleme alındıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Tanırgan Media

Kapı Askısı El İlanı ürünümüzün adet, renk ve ebatlarında -%1 ile -%10 arasında fire farkı olmaktadır. 1000 adet verdiğiniz sipariş 900 ile 1000 adet arasında çıkmaktadır.

Tanırgan Media

Benzer Ürünler

-%20
Popüler
İçe Kırım Broşür

İçe Kırım Broşür

Fiyat Sorunuz
-%20
Popüler
Z Kırım Broşür

Z Kırım Broşür

Fiyat Sorunuz
A3 Ebat Ortadan Kırım Broşür

A3 Ebat Ortadan Kırım Broşür

Fiyat Sorunuz
A4 Ebat Ortadan Kırım Broşür

A4 Ebat Ortadan Kırım Broşür

Fiyat Sorunuz
A3 Ebat El İlanı

A3 Ebat El İlanı

Fiyat Sorunuz
A4 Ebat El İlanı

A4 Ebat El İlanı

Fiyat Sorunuz
-%15
Popüler
A5 Ebat El İlanı

A5 Ebat El İlanı

Fiyat Sorunuz
-%15
Yeni
Popüler
A6 Ebat El İlanı

A6 Ebat El İlanı

Fiyat Sorunuz
A7 Ebat El İlanı

A7 Ebat El İlanı

Fiyat Sorunuz